جسیکا سیمپسون در چکمه‌های رزمی به جگینگ‌هایش حالتی محکم می‌دهد – اخبار کفش


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

جسیکا سیمپسون روز چهارشنبه با یک سلفی آینه ای تازه در یک تصویر جدید به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام وارد شد، جایی که بازیگر «دوکز هازارد» با ظاهری راحت و آرام لبخند می زد.

این کارآفرین کفش یک هودی بالنسیاگا قرمز روشن پوشیده بود. این ژاکت دارای تمام جزئیات، یقه بند کشی کلاهدار، جیب کانگورویی جلو و سرآستین های نواری بود.

در حالی که به سختی نمی‌توان هودی او را از دست داد، او می‌خواست شلوار جین‌اش نقطه کانونی عکس باشد. “نه برای لاف زدن، اما ما بهترین جیگینگ‌های روی کره زمین را می‌سازیم. من معمولاً یک دختر فلر هستم (منظورم این است که ما دخترهای کوچک به کمک نیاز داریم)، ​​اما از زمانی که آنها را دریافت کردم، پوشیدن آنها را متوقف نکردم. اگر می‌دانید، می دانی” او عکس را شرح داد.

ستاره “بلند جاه طلبی” هودی بزرگ خود را با شلوار جین تنگ مشکی براق از برچسب همنام خود ست کرد. او موهای بلوند براق خود را با حلقه های گشاد و با عینک آفتابی هوانوردی مشکی حالت داد. در مورد کفش ها، طراح مد ظاهر خود را با چکمه های رزمی بژ ست کرد. شبح تا انتها به سمت بالا می‌چرخید و به اضافه کردن یک عنصر ناهموار به مجموعه دنج او کمک می‌کرد.

وقتی صحبت از کفش به میان می‌آید، سیمپسون اغلب کفش‌ها، چکمه‌ها و صندل‌های برند خودش را می‌پوشد. خارج از برند خود، سیمپسون در طول سال‌ها با صندل‌های پلتفرمی، کفش‌های پاشنه‌دار و کفش‌های پاشنه‌دار آکوازورا، سنت لوران و استوارت ویتزمن نیز دیده شده است. هنگامی که او در حال انجام وظیفه نیست، احتمالاً او را با چکمه های مچ پا راحت و اسلایدهایی از Gucci، Sacai و Fendi شگفت زده خواهید کرد.

از طریق گالری کلیک کنید تا مدل کفش سیمپسون را در طول سال ها ببینید.

برای داشتن ظاهری خشن، لباس خود را با یک جفت چکمه برنزه کامل کنید.


چکمه های پلت فرم محلی دکتر شولز

اعتبار: DSW

برای خرید: بوتی پلتفرم محلی دکتر شولز، 65 دلار (80 دلار بود).


Guess Fearne Platform Boots Combat Boots

اعتبار: DSW

برای خرید: Guess Fearne Platform Combat Boots، 65 دلار (80 دلار بود).


بوت رزمی شاد مارک فیشر

اعتبار: نوردستروم

برای خرید: بوت رزمی شاد مارک فیشر، 130 دلار (240 دلار بود).