اوا لونگوریا با یقه یقه اسکی، شلوار باری و کفش های کتانی شیک است – اخبار کفش


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

Eva Longoria می تواند کفش های کتانی را با هر چیزی بپوشد و آن را زیبا جلوه دهد. روز چهارشنبه، این بازیگر 46 ساله تصمیم گرفت کمی طنز را در فید اینستاگرام خود قرار دهد.

آلوم “زنان خانه دار ناامید” عکس جدیدی از خود را که روی یک صندلی سفید و زرد نشسته که شبیه یک تخم مرغ ترک خورده است، آپلود کرد. او زیبایی شناسی را با یک توضیح مناسب تکمیل کرد و نوشت: “امیدوارم روز شگفت انگیزی داشته باشید!”

لونگوریا به عنوان یک شیک پوش واقعی، با ظاهری شیک تجاری ژست گرفت که شامل یک یقه یقه اسکی مشکی با آستین بلند بود. تاپش را با شلوار زغالی ست کرد. ته کمر بلند به راحتی به مجموعه او لبه می بخشید زیرا به دلیل تناسب راحت، جیب های بزرگ و ساق های گشاد، توهم شلوار باری را ایجاد می کرد.

برای تکمیل، موهایش را از صورتش شانه کرد و موهای قهوه ای صافش را حالت داد. هنرپیشه Devious Maids آرایش خنثی ملایم با چشمی بالدار و لبی برهنه را انتخاب کرد. او با ساختن تنها اکسسوری خود از گوشواره های حلقه ای نقره ای نازک ظاهر خود را ساده نگه داشت.

در مورد کفش، لونگوریا ظاهر خود را با یک جفت کفش کتانی سفید ترد ترکیب کرد. سبک لغزنده دارای پنجه گرد، رویه برای بالشتک نرم و راحتی، و جزئیات قرمز در زیره است.

طرفداران لونگوریا می‌دانند که او یک کلکسیونر مشتاق کفش‌های کتانی است که اغلب عکس‌ها و ویدیوهای تمرینات خانگی خود را در شبکه‌های اجتماعی با کفش‌های نایک، نیوبالنس و آسیکس به اشتراک می‌گذارد. برای موقعیت‌های رسمی‌تر، لونگوریا کفش‌های نوک تیز و صندل‌های کریستین لوبوتین، ویکتوریا بکهام، جیانویتو روسی و دیگر برندهای برتر را ترجیح می‌دهد.

برای دیدن ظاهر شیک شهری Longoria در طول سال ها، از طریق گالری کلیک کنید.

با کفش های کتانی سفید به ظاهر بعدی خود یک ضربه اسپرت بدهید.


مربیان اسکارلت لیفت کیت اسپید نیویورک

اعتبار: خیابان پنجم ساکس

برای خرید: کفش ورزشی Kate Spade New York Lift Starlet، 178 دلار.


ترینرهای Reebok Walk Ultra 7

اعتبار: هدف

برای خرید: کفش ورزشی Reebok Ultra Walk 7، 50 دلار (70 دلار بود).


نایک، کفش ورزشی، کفش ورزشی سفید، کفش ورزشی اسپرت، کفش ورزشی بزرگ

اعتبار: نوردستروم

خرید: نایک ایر مکس 97، 175 دلار.