REI Co-op، پاتاگونیا و دیگران مخالف حرکت خرده‌فروشی در فضای باز به یوتا هستند – Footwear News


همانطور که Outdoor Retailer گزینه‌های خود را برای خانه بعدی نمایشگاه دوسالانه بررسی می‌کند، چندین غول صنعت علیه یوتا به عنوان یک مکان بالقوه برای فرود صحبت کرده‌اند.

Conservation Alliance، گروهی که به حفاظت از فضای باز در آمریکای شمالی اختصاص دارد، امروز بیانیه‌ای منتشر کرد و از مالک و اپراتور خرده‌فروشی Emerald X خواست که رویداد را به یوتا منتقل نکنند. در این بیانیه، اتحادیه حفاظت از محیط زیست – با حمایت 24 شرکت پیشرو در بازار – گفت: “ما گرد هم آمده ایم تا اعلام کنیم در حالی که مقامات منتخب آن به حمله به حفاظت از آثار ملی ادامه می دهند، از نمایشگاه تجاری در یوتا حمایت نمی کنیم یا در آن شرکت نمی کنیم. و اراضی عمومی

در فوریه 2017، پس از گذراندن بیش از 20 سال در سالت لیک سیتی، Outdoor Retailer در بحبوحه آشفتگی های صنعتی ناشی از امضای قطعنامه ای توسط فرماندار یوتا، گری هربرت، برای لغو وضعیت بنای یادبود ملی بنای یادبود ملی Bears Ears، شروع به بررسی یک خانه جدید کرد.

Outdoor Retailer در جولای 2017 اعلام کرد که دنور خانه جدید آن خواهد بود.

رئیس جمهور جو بایدن از زمان خروج از یوتا، حفاظت از محیط زیست را به بنای یادبود ملی Bears Ears – و همچنین Grand Staircase-Escalante و Northeast Canyons and Seamounts – بازگرداند و تصمیمات دولت را تغییر داد. رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ.

با این حال، اتحادیه حفاظت از محیط زیست در بیانیه خود از فرماندار فعلی یوتا، اسپنسر کاکس خواست تا “یک بار دیگر این سرزمین های باشکوه را از حفاظت فدرال خلع کند – در حالی که همزمان تلاش می کند تا Emerald را جلب کند تا خرده فروش اتاق نشیمن در فضای باز را از دنور به سالت لیک سیتی منتقل کند.” (کاکس). ویدئویی را در سپتامبر 2021 پست کرد و از خرده‌فروش در فضای باز خواست تا بازگردد.)

تاد اسپالتو، رئیس اراضی عمومی در این بیانیه گفت: “ما در کنار همکارانمان در اتحاد حفاظت ایستاده ایم.” این فوق‌العاده ناامیدکننده است که مقامات منتخب در یوتا به دنبال از بین بردن حفاظ‌های بناهای ملی پلکان بزرگ اسکالانته و Bears Ears هستند. ما عاشق فرصت‌هایی هستیم که یوتا ارائه می‌کند و اگر تعهد واقعی رهبران ایالتی را برای همسویی با ارزش‌های ما و صنعت فضای باز ببینیم، به فکر رفتن به دریاچه نمک هستیم.

به نمایندگی از REI Co-op، معاون اجرایی و مدیر ارشد مشتریان بن استیل گفت که اگر یوتا خانه جدید در آینده باشد، غول خرده‌فروشی در این رویداد شرکت نخواهد کرد.

استیل در بیانیه گفت: «در سال 2017، REI Co-op قویاً از تصمیم برای انتقال نمایشگاه صنعت در فضای باز به خارج از یوتا حمایت کرد، زمانی که رهبران ایالت از حفاظت از آثار ملی و گنجینه های طبیعی تعیین شده خودداری کردند». اگرچه این حفاظت ها از آن زمان توسط پرزیدنت بایدن احیا شده است، رهبران یوتا بار دیگر قصد دارند این بناها و حفاظت از آنها را تضعیف کنند. در نتیجه، REI در هیچ نمایشگاه GOLD در ایالت شرکت نخواهد کرد – و همچنین اعضای تیم‌های تجاری یا سایر تیم‌های تعاونی خود را نمی‌فرستیم – تا زمانی که یوتا در حمله به زمین‌های عمومی و قوانینی که از آن‌ها محافظت می‌کند پافشاری کند.

پاتاگونیا، که در فوریه 2017 اعلام کرد از نمایشگاه یوتا خارج می‌شود، همچنین علیه حرکت بالقوه Outdoor Retailer به این ایالت صحبت کرد.

رایان گلرت، مدیر عامل پاتاگونیا در این بیانیه گفت: “برای دهه ها، پاتاگونیا در همبستگی با جوامع بومی، فعالان محلی، ورزشکاران فضای باز و مشاغل در یوتا کار کرده است.” ما عاشق این ایالت و مناظر فرهنگی و طبیعی دیدنی آن هستیم. زمانی که پرزیدنت بایدن مرزهای بناهای تاریخی ملی Bears Ears و Grand Staircase Escalante را در اکتبر گذشته بازسازی کرد، هیجان‌زده شدیم و با هر تلاشی برای تضعیف حفاظت از آنها مخالفت خواهیم کرد. موضع ما در مورد مکان نمایشگاه خرده‌فروشی در فضای باز روشن و بدون تغییر باقی می‌ماند: این نمایشگاه متعلق به دولتی است که مقامات ارشد آن ارزش و به دنبال حفاظت از زمین‌های عمومی هستند. »

دیگر چهره‌های صنعتی که با اتحاد حفاظت در موضع خود در برابر حرکت به یوتا هماهنگ هستند عبارتند از The North Face، Keen، Oboz، Scarpa، Smartwool، Timberland، La Sportiva و Arc’teryx.

مکالمه پیرامون خانه بعدی خرده‌فروشی Outdoor برای ماه‌ها در کانون توجه بوده است، و در ماه ژانویه، مدیر نمایش و معاون ماریسا نیکلسون با FN تأیید کرد که قرارداد او با مرکز کنوانسیون کلرادو پس از نمایش در ژوئن 2022 و جستجو برای یافتن این نمایش، به پایان رسیده است. یک خانه جدید روشن بود

ماه گذشته، نیکلسون به FN گفت که Outdoor Retailer امیدوار است که خانه جدید خود را در مدت کوتاهی پس از نمایش برف، که در 26-28 ژانویه برگزار شد، معرفی کند.

“از زمانی که ما این کار را انجام دادیم [potential new location] در نظرسنجی ماه ژوئن، ما در گفتگوهای اخیر بازخوردهای زیادی در مورد چالش ها و تغییراتی که در بازار می شنویم داشته ایم، به همین دلیل است که ما نتوانسته ایم تصمیم نهایی را بگیریم.” ماه گذشته.

علاوه بر سالت لیک سیتی، این نظرسنجی همچنین شامل هیوستون، لاس وگاس، دنور، اورلاندو، فلوریدا و آناهیم، ​​کالیفرنیا به عنوان مکان‌های بالقوه بود.

FN برای نظر دادن با خرده فروش Outdoor تماس گرفته است.