کریستینا میلیان برای صحرا دمپایی و شورت صورتی تند Ugg می پوشد – اخبار کفش


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

کریستینا میلیان روز دوشنبه در کامیون قنادی Beignet Box خود در لس آنجلس مشاهده شد. بازیگر «توسل به عشق» در حالی که با یک جعبه رنگارنگ ماکارون در دست از آنجا دور می‌شد لبخند می‌زد.


کریستینا در 14 فوریه 2022 در کامیون نانوایی خود در لس آنجلس، کالیفرنیا، با خوراکی های سلفی می گیرد.

کریستینا در 14 فوریه 2022 در کامیون نانوایی خود در لس آنجلس، کالیفرنیا، با خوراکی های سلفی می گیرد.

اعتبار: JOCE/Bauergriffin.com/MEGA

خواننده “Dip It Low” برای بیرون رفتن بامزه و راحت به نظر می رسید و یک تی شرت آستین کوتاه صورتی بچه گانه با شورت جین آبی پوشیده بود. شورت شامل یک جیب در هر طرف، یک زیپ در وسط و یک حاشیه پاره شده در انتهای آن بود. او لباس‌های غیررسمی را با چندین اکسسوری از جمله گوشواره‌های قلبی شکل طلایی، قاب‌های گرد قهوه‌ای، کیف شانه‌ای هلویی و ماسک صورت برای ایمنی بیشتر کرد. میلیان موهایش را بالا کشید و چهره ای تازه و بدون آرایش انتخاب کرد.


کریستینا میلیان در Beignet Box در لس آنجلس، کالیفرنیا در 14 فوریه 2022.

کریستینا میلیان در Beignet Box در لس آنجلس، کالیفرنیا در 14 فوریه 2022.

اعتبار: JOCE/Bauergriffin.com/MEGA

در مورد کفش، ستاره «Love Don’t Cost a Thing» در یک جفت Ugg Oh Yeah Slides به رنگ صورتی تند قرار گرفت. صندل‌های راحت دارای رویه پوست گوسفند 10 میلی‌متری، زیره لاستیکی قالب‌گیری‌شده، بند پشتی باز و دو بند با پاشنه الاستیک است که با نشان گرافیکی Ugg مهر شده است. قیمت این اسلایدها 100 دلار است و در رنگ های مختلف از مشکی تا آبی مرمر آبی، خاکستری و یاسی عرضه می شود. کفش های پوست گوسفند امسال به یک ترند محبوب تبدیل شده اند. سیلوئت مشخص اغلب دارای رویه و کفی خز برای ایجاد حسی نرم و براق است. چندین ستاره مانند لوری هاروی، ونسا هاجنز، کایلی جنر، کندال جنر، سوفیا ریچی، ادیسون رائه، جیجی حدید، ال فانینگ و کریسی تیگن همگی در هفته‌های اخیر در مدل کفش دیده شده‌اند.

افراد مشهور بیشتری را ببینید که عاشق پوشیدن لباس های Ugg هستند.

در این فصل صندل های خزدار را بپوشید.


اسلایدهای Ugg صورتی روشن

اعتبار: Zappos

برای خرید: Ugg Oh Yeah Slide، 100 دلار.