مجموعه کفش های وگان لوکس پایفری پاییفر 22 – اخبار کفش


دو سال پیش، آلفردو پیفری مجموعه لوکس خود را راه اندازی کرد – پس از آن همه گیری همه گیر شد. اما طراح موفق به نفوذ شد و اکنون آماده است تا کفش های وگان خود را به یکی از لوازم اصلی در آمریکا تبدیل کند.

Piferi در حال افزایش حضور خود در Neiman Marcus – هم در مجموعه آجر و ملات و هم به صورت آنلاین – است و این برند همچنین در وب سایت Bergdorf Goodman فروخته می شود.

کاترین کلارک، خریدار در برگدورف گودمن، می‌گوید: «مجموعه آلفرد پیفری یکی از مواردی است که باید به دنبال دیدگاه مدرن آن در مورد پایداری بود. کلکسیون پاییزی او رنگ‌های پاپ روشن را به پیشنهاد 100% وگان معرفی کرد، که ما فکر می‌کنیم تنها جذابیت سایه‌های مجسمه‌سازی او را بیشتر می‌کند.

برای پاییز، طراح از انرژی قدرتمندی که در پاریس در هفته مد پاییز گذشته احساس کرد، الهام گرفت.

این طراح به یاد می آورد: «من مجموعه را آخرین روزی که آنجا بودم طراحی کردم. من افرادی را دیدم که با لباس‌های سکسی و کفش‌های پاشنه بلند بیرون می‌آیند و واقعاً از زندگی لذت می‌برند. می‌توانستم ببینم که آینده مد، حداقل برای چند فصل آینده، جذاب خواهد بود.


Piferi، پاییز 22، مجموعه کفش

جوراب بازبینی شده Piferi، امضای این برند از زمان شروع آن.

اعتبار: با حسن نیت از Piferi/Giovanni Balzano

با در نظر گرفتن این موضوع، مجموعه پاییفری پیفری تکامل او به عنوان یک طراح را با امضای برندهای به روز منعکس می کند.

جوراب قابل جابجایی Piferi که با دست بافت و در رافیا ساخته شده است، اکنون سبک‌تر، جذاب‌تر و شفاف‌تر شده است.

و پاشنه کاما جدید مستقیم و نوک تیز با نوک پاشنه پهن است. پیفری گفت: “در مقایسه با پاشنه قبلی ما، دالی، جذاب تر و جهانی تر است و ما معتقدیم که پایگاه مشتریان را گسترش خواهد داد.”


Piferi، پاییز 22، مجموعه کفش

آلفردو پیفری برای کمک به گسترش مشتریانش روی کفش های جذاب شرط بندی می کند.

اعتبار: با حسن نیت از Piferi/Giovanni Balzano

از آنجایی که پیفری به دنبال جذب طیف گسترده‌تری از مصرف‌کنندگان است، امیدوار است که داستان برند خود را به‌ویژه در ایالات متحده به طور مؤثرتری بیان کند. او با اشاره به اینکه آتلانتا یکی از بازارهای برتر اوست و میامی ایستگاه بعدی توسعه نیمن مارکوس او است، گفت: “آمریکا واقعاً تمرکز دارد.”

پیام درست با قرار گرفتن در معرض بیشتر در فروشگاه‌های فیزیکی شروع می‌شود و موقعیت فیزیکی برگدورف گودمن در فهرست آرزوهای Piferi قرار دارد.

این طراح در مورد این مجموعه که بیشتر بین 675 تا 850 دلار قیمت دارد، گفت: برای محصولات وگان، بسیاری از مردم به کیفیت اعتماد ندارند، بنابراین باید بروید و ببینید که چرا قیمت لوکس است. “این محصولی است که پس از دیدن آن می خرید.”


Piferi، نیم بوت بند دار

پیفری مجموعه پاییز 22 خود را اکتبر گذشته در پاریس طراحی کرد.

اعتبار: با حسن نیت از Piferi/Giovanni Balzano