جیجی حدید جلد مجله V خود را با چکمه های رزمی منتشر می کند – اخبار کفش


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

جیجی حدید برای یک گردش در نیویورک همراه شد، جایی که جلد مجله خودش را دید.

این مدل بیرون از یک فروشگاه مجلات ژست گرفت، که ویترینی پر از آخرین جلد «V» او را نشان می‌داد. حدید برای این مراسم یک کت قهوه ای مایل به زرد روی ژاکت بژ و تاپ سفید پوشیده بود و رنگ های خنثی زیادی را برای ظاهری یکدست ترکیب کرده بود. ستاره تاپ‌ها را با شلوار قهوه‌ای تیره ست می‌کرد که دارای چین‌های جلو و چاک‌های V شکل بود. ظاهر او با یک پالتو بژ، دستکش چرمی و عینک آفتابی با قاب لاک‌پشت کامل بود.

حدید پست اینستاگرامی خود را که در بیرون از خانه ژست گرفته است، زیرنویس کرد: “Who dat @vmagazine.”

در مورد کفش، حدید یک جفت چکمه رزمی پوشید. استایل او دارای انگشتان گرد و رویه چرم قهوه ای و همچنین توری های زرد بود. کف‌های درشت این سبک نیز یک عنصر کاربردی را ارائه می‌دهند، با رویه‌های بلندتر از ساق پا نیز پوشش بیشتری را اضافه می‌کند. این جفت ظاهری خنثی از سر تا پا ایجاد کرد و در عین حال آمادگی حدید برای زمستان را تأیید کرد.

چکمه های بند دار یکی از شیک ترین مدل های نیم بوت پاییزی و زمستانی برای پوشیدن هستند. اکثر جفت ها، مانند حدید، دارای کفی های درشت هستند که هم کاربردی و هم صاف هستند. ستارگانی مانند نیکی هیلتون، ویتنی پورت و کلویی کارداشیان نیز در هفته‌های اخیر چکمه‌هایی از سرجیو روسی، کلوئه و گوچی به تن کرده‌اند. بند بند برای حدید که این مدل را در تمام طول سال روی کفش‌های کتانی و چکمه‌ها می‌پوشد، جزء اصلی است.

انتخاب کفش حدید به طور کلی به سمت غیر رسمی تغییر می کند. میز میبلین اغلب کفش‌های کتانی از نایک، پوما و ریباک می‌پوشد که در سال 2018 در مجموعه‌ای کپسولی با آن‌ها همکاری کرد. اسلایدها مورد علاقه‌ی دیرینه‌ای هستند که او از برندهایی مانند آدیداس، اوگ و الکساندر وانگ می‌پوشد. با این حال، حدید به پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند، به خصوص کفش‌های نوک تیز، چکمه‌ها و صندل‌های بنددار استوارت وایتزمن، کریستین لوبوتین و جوزپه زانوتی برای مجالس رسمی معروف است.

برای دیدن بهترین ظاهر خیابانی جیجی حدید در طی سالیان، گالری را ببینید.

با چکمه های جسور ظاهر زمستانی خود را تیز کنید.


سام ادلمن، چکمه، چکمه مشکی، چکمه رزمی، چکمه بند دار، چکمه زمستانی

اعتبار: نوردستروم

برای خرید: چکمه های Sam Edelman Lydell، 126 دلار (180 دلار) بود.


مایکل مایکل کورس، چکمه های رزمی، چکمه های مشکی، چکمه های توری، چکمه های چرمی

اعتبار: خیابان پنجم ساکس

برای خرید: چکمه های MICHAEL Michael Kors Bryce، 158 دلار (225 دلار) بود.


هدف، یک روز جدید، چکمه های رزمی، چکمه های مشکی، چکمه های توری، چکمه های چرمی

اعتبار: هدف

برای خرید: نیو دی بری بوت، 34 دلار (40 دلار بود).