جوردین وودز با لباس مشکی و چکمه های شیک با کارل تاونز خیره کننده می شود – اخبار کفش


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

جوردین وودز یک روز برفی به سبک تک رنگ دارد. اینفلوئنسر روز دوشنبه مجموعه‌ای از عکس‌ها را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که نشان می‌داد در حالی که از یک روز برفی لذت می‌برد، با دوست پسرش، مرکز مینه‌سوتا تیمبرولوز، کارل-آنتونی تاونز، عکس گرفته است.

برای این لباس، وودز یک کت مشکی کرکی وسط ساق پا پوشیده بود که دارای شانه های ساختاری برای لمسی بلند بود. در زیر، او یک لباس قرمز پوشیده بود که رنگی زیبا به آن اضافه می کرد. او با یک ساعت نقره ای براق و دیگر جواهرات ظریف تزئین کرد.

برای تکمیل همه چیز، وودز یک جفت چکمه برفی مشکی درشت پوشید که به ظاهر او جذابیت بیشتری بخشید و مطمئن شد که می تواند به راحتی از میان برف عبور کند.

وقتی صحبت از زیبایی شناسی ضروری وودز به میان می‌آید، او لباس‌های شیک و مدرنی به تن می‌کند که به او اجازه می‌دهد تا روی برخی از محبوب‌ترین گرایش‌ها تمرکز کند. به عنوان مثال، اخیراً دیدیم که وودز در مجموعه گوچی x Balenciaga The Hacker Project دست خود را در logomania امتحان کرد.

وودز در صنعت مد نامی برای خود دست و پا کرده است و در برنامه‌های کریستین سیریانو و کرومات حضور داشته و در کمپین‌های Good American و Yeezy نیز بازی کرده است. در سال 2018، او خط تولید لباس‌های فعال خود را به نام Secndnture ایجاد کرد.

از طریق گالری کلیک کنید تا سبک وودز را در طول سال ها ببینید.

برای داشتن ظاهری گرم در زمستان، یک جفت چکمه مشکی پفی بپوشید.

چکمه های نئو پاف خط دار کلاسیک کروکس

برای خرید: چکمه نئو پاف با خط Crocs Classic، 75 دلار.

چکمه برفی بند کشی پرادا یکپارچه

برای خرید: چکمه برفی Prada Monolith Drawcord، 1300 دلار.

دمپایی زیره نایلونی پف دار لوگوی Calvin Klein Delicia

برای خرید: بوت‌های زیره نایلونی کلوین کلین دلیسیا، 80 دلار.