جان گایگر شکایت نایک را به NFT تبدیل می کند – Footwear News


جان گایگر از تبلیغ مبارزه حقوقی خود با نایک ابایی نداشت و اکنون طراح شکایت این برند علیه او را به NFT تبدیل می کند.

برند همنام او از انتشار اولین NFT های خود با نام JG Lawsuit NFT خبر داده است که در نسخه های طلایی، نقره ای و برنزی عرضه خواهد شد. به گفته این شرکت، تصاویر دیجیتال شامل یک کپی از شکایت نایک در برابر Geiger و همچنین کفش ورزشی John Geiger GF-01.

گایگر در بیانیه‌ای گفت: «JG Lawsuit NFT از شکایت ما علیه نایک استفاده می‌کند، زیرا نایک همچنان دنبال‌کنندگان بیشتری را ایجاد کرده است که به نظر می‌رسد فقط سرعت رقابت خود را کاهش می‌دهد». . FN برای نظر دادن با نایک تماس گرفته است.

نایک در آگوست 2021، گایگر را به عنوان متهم در دعوی قضایی معرفی کرد و ادعای اصلی خود را علیه شرکت تولید و طراحی کفش La La Land Production & Design گسترش داد. طبق این شکایت، لا لا لند کفش‌های کتانی مشابه Nike Air Force 1 را به Geiger ارائه کرده است که برخی از عناصر لباس تجاری آن محصول را نقض می‌کند. نایک گفت که بازاریابی و فروش کفش‌های گایگر عمدا باعث ایجاد «آشفتگی بازار» شده و از «شهرت نایک و شهرت کفش‌های نمادین آن» سرمایه‌گذاری کرده است.

در نوامبر 2021، درخواست اخراج در دادگاه منطقه مرکزی کالیفرنیا ارائه شد. در آن زمان، وکلای گایگر استدلال کردند که کفش‌های کتانی GF-01 این طراح، نقض علامت تجاری یا رقابت ناعادلانه با نایک نیست، زیرا بعید است که مصرف‌کنندگان این کفش‌ها را با محصولات نایک اشتباه بگیرند.

در 8 فوریه، دادگاه این درخواست را رد کرد.


آزمایشی JG NFT

آزمایشی Silver JG NFT.

اعتبار: توسط جان گایگر

پس از تحقیقات گسترده برای درک مناظر فعلی و آینده NFT و جامعه آن، ما از این فرصت استفاده کرده ایم تا چیزی خاص ایجاد کنیم که حامیان ما صاحب آن شوند. هر NFT دارای محصولات و رویدادهای دنیای واقعی برای بازگشایی در طول سفر خواهد بود گایگر جشان دیویس بنیانگذار o در بیانیه ای گفت.

به قول جان گایگر Discord، تنها یک دادخواست گلد JG NFT مورد بررسی قرار خواهد گرفت، و با اثر هنری Gold GF-01 و همچنین یک دادخواست امضا شده توسط Geiger ارائه خواهد شد. سه مدال نقره و یک برنز که هر دو با آثار هنری و پرونده های حقوقی امضا شده همراه خواهد بود.

تاریخ و مکان خرید NFT هنوز مشخص نشده است.


آزمایشی JG NFT

محاکمه برنز JG NFT.

اعتبار: توسط جان گایگر