بهترین مدهای اسکیت از بازی‌های المپیک زمستانی پکن 2022 – اخبار کفش


دور دیگری از بازی های المپیک زمستانی به معنای فرصتی دیگر برای شگفت زده شدن از مد اسکیت بازی است. این ورزش مدت‌هاست که به عنوان شیک‌ترین و پیشرفته‌ترین ورزش‌های المپیک شناخته می‌شود، با لباس‌هایی که جایگزین یونیفرم شده و فرصت آزادی کامل بیان را فراهم می‌کند.

خب تقریبا لباس‌ها می‌توانند مملو از بدلیجات، کریستال‌ها، پولک‌ها و رنگ‌ها باشند، اما ساختار آن‌ها پیچیده‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد – و مجموعه‌ای از مقررات در مورد اینکه اسکیت بازها چه چیزی می‌توانند بپوشند و چه چیزی نمی‌توانند بپوشند (و همچنین قوانین جنسیتی که بیشتر فرصت‌ها را برای ظاهر بدون جنسیت بازمی‌دارد). به عنوان مثال، اسکیت بازان در مسابقات زنان باید 50% پوشش داده شوند (اگرچه بسیاری خلاقیت می کنند و با بریدگی های مش استراتژیک این محدودیت ها را پشت سر می گذارند)، در حالی که مردان باید کتانی واقعی و قابل توجه را بپوشند، نه شلوار ساق (برای تواضع آناتومیک).

در حالی که رقابت زنان فعلی ممکن است به دلیل تحقیقات در حال انجام در مورد تست داروی ناموفق کامیلا والیوا، اسکیت باز کمیته المپیک روسیه، تشدید شده باشد، مسابقه مد تا زمانی که این اسکیت بازها به بهترین شکل ممکن به یخ پوشانده شده ادامه می دهند، ادامه دارد.

در زیر نگاهی به برخی از بهترین لباس‌های اسکیت نمایشی در المپیک زمستانی امسال در پکن می‌اندازیم. با ورود ظاهر جدید، این داستان را به روز خواهیم کرد.

کارن چن، ایالات متحده

این اسکیت باز آمریکایی برای ظاهر برنامه کوتاه خود، با یک لباس بدن مشکی که تا دستکش ها با پولک های مشکی در مچ دست کشیده شده بود، درام تیره را انتخاب کرد. در قسمت جلوی نیم تنه، اسپری کریستال های آبی نقره ای، یقه V عمیق نامتقارن ایجاد کرده است.


الکساندرا تروسوا، کمیته المپیک روسیه

یکی از قدرتمندترین اسکیت بازهای روسیه، تروسوا، همچنین لباس آستین بلند را با لباس آمبره قرمز و مشکی، که شامل دستکش قرمز روشن (برای بیان بهتر حرکات) و طرح گلدوزی کریستالی روی بدنه لباس بود، انتخاب کرد. امتیازهای پاداش برای تروسوا که ظاهر آن با رنگ موهای آتشین او مطابقت دارد.


مادلین شیزاس، کانادا

اسکیت باز کانادایی تنها 4’11 اینچ است اما حضور او بزرگتر از زندگی روی یخ است. شیزاس برای برنامه کوتاه سه شنبه شب خود، لباسی بدون بند شرابی با دامن افکت اومبره و رویه مخملی پوشید. بدنه با کار کریستالی الهام گرفته از کلاسیک تزئین شده بود که به نظر می رسد متعلق به پمپ Manolo Blahnik است.


Eva-Lotta Kiibus، استونی

بالاخره یک دختر اسکیت باز امسال که از استفاده از پالت رنگی که بر مد معمولی ارجحیت دارد، نمی ترسد. لباس اسکیت باز استونیایی شبیه موندریان پولک دار بود، با آستین های مشبک برهنه برای گرمای بیشتر (و قانون پوشش 50 درصدی، چون پشت آن هم باز بود).


نیکول شات، آلمان

این لباس بریدگی مشکی با لوله‌های قرمز شات به نظر می‌رسد که مستقیماً از باند فرودگاه پاییز 22 Proenza Schouler بیرون آمده است، با بریدگی‌های مداری و شکل.