بلیک لایولی با لباس آبی مایکل کورس و لوبوتین در NYFW – اخبار کفش


اگر محصول یا خدماتی را که به طور مستقل بررسی شده را از طریق پیوندی در وب سایت ما خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

بلیک لایولی ظاهری شیرین به رنگ آبی کودک دارد. ستاره «Gossip Girl» روز سه‌شنبه در نمایش پاییز ۲۰۲۲ مایکل کورس در هفته مد نیویورک حضور یافت که در آن افراد مشهوری از جمله بروک شیلدز، اولیویا کالپو، امیلی راتاجکوفسکی، لوری هاروی، نینا گارسیا، آنا وینتور و جیجی حدید حضور داشتند.

برای لباس Lively، او یک کت کتانی به رنگ آبی پوشیده بود که دارای دو جیب بزرگ جلو برای طراحی کمی جعبه ای بود. در زیر، او یک برالته هماهنگ با دامن آبی تا روی زانو برای جلوه‌ای تک رنگ پوشیده بود. پارچه مورد استفاده برای دو جداره زیر ژاکت دارای یک الگوی برجسته بود که وقتی در کنار ژاکت قرار می گرفت، عمق خاصی به قطعات می داد. او برای یکپارچه کردن مجموعه ساختاری خود جواهراتی را به کار برد.


بلیک لایولی، مایکل کورس، لباس آبی، پمپ، nyfw، 15 فوریه 2022

بلیک لایولی در حال ورود به نمایش مایکل کورس پاییز 22 در هفته مد نیویورک در 15 فوریه 2022.

اعتبار: Ouzounova / SplashNews.com


بلیک لایولی، مایکل کورس، لباس آبی، پمپ، nyfw، 15 فوریه 2022

بلیک لایولی در حال ورود به نمایش مایکل کورس پاییز 22 در هفته مد نیویورک در 15 فوریه 2022.

اعتبار: Ouzounova / SplashNews.com

برای پایان دادن به آن، لایولی یک جفت پمپ کراسپیگا با پنجه نوک تیز سفید از Christian Louboutin انتخاب کرد که با لباس او هماهنگ بود. کفش ها دارای دو بند متقاطع در جلو برای امنیت بیشتر بودند و پاشنه ها تقریباً 4 اینچ ارتفاع داشتند.


بلیک لایولی، مایکل کورس، لباس آبی، پمپ، nyfw، 15 فوریه 2022

روی پمپ های سفید بلیک لایولی زوم کنید.

اعتبار: SplashNews.com

وقتی صحبت از سبک لباس ضروری لایولی می شود، او تمایل دارد سلیقه ای کلاسیک و در عین حال بسیار شیک داشته باشد. به عنوان مثال، اخیراً او را دیدیم که یک کت و شلوار بنفش گشاد و گشاد پوشیده بود که نشان دهنده تمایل او به لباس های تنگ و در عین حال گشاد بود. و ما حتی او را دیده‌ایم که در یک کت بزرگ و چکمه‌های رزمی، رنگ‌های زمستانی خود را تغییر داده است.

ستاره «یک لطف ساده» در صنعت مد نیز نامی برای خود دست و پا کرده است. او در کمپین هایی برای برندهایی مانند Chanel و Gucci ایفای نقش کرده است. در سال 2015، او دو مجموعه لباس کپسولی با Amour Vert x Preserve.us و Sam & Lavi ایجاد کرد.

برای دیدن شیک ترین لحظات Lively در طول سال ها، گالری را مرور کنید.

برای داشتن ظاهری تمیز، یک جفت پمپ سفید را بر روی آن قرار دهید.


پمپ JLO جنیفر لوپز وارلا

اعتبار: با حسن نیت از DSW

اکنون بخرید: پمپ وارلا جنیفر لوپز JLO، 60 دلار


پمپ های نوک انگشتی چرمی خیابان پنجم ساکس

اعتبار: با حسن نیت از Saks Off Fifth

اکنون بخرید: پمپ های چرمی پنجه نوک تیز خیابان ساکس، 90 دلار


پمپ انگشتی سم ادلمن هیزل

اعتبار: توسط Nordstrom

هم اکنون بخرید: پمپ انگشتی سم ادلمن هازل، 140 دلار