Coach Fall 22 Ready-to-To-Wear Collection در هفته مد نیویورک – اخبار کفش


در حدود زمانی که استوارت وورز نه سال پیش به عنوان مدیر خلاق به کوچ ملحق شد، تابستان‌ها را به سفر در سراسر ایالات متحده گذراند و شهرهای پنهان و افرادی را که آنها را تعریف می‌کردند کشف کرد. مدیر خلاق بریتانیایی در یک داستان جلد 2020 به FN گفت: “من در بسیاری از سفرهای قطار Amtrak در سراسر کشور بودم. من شیفتگی خاصی به آمریکای روزمره دارم.”

در حالی که وورس همیشه به میراث آمریکایی مربی وفادار مانده است، او این جذابیت را برای نمایش پاییز 22 خود که امروز در شهر بسکتبال در لوور ایست ساید نیویورک برگزار شد، بیشتر کرد.

طراح فضای نمایشگاه را به عنوان خیابان اصلی یک شهر کوچک – با خانه های قاب A و یک استیشن واگن – دوباره تصور کرد. قبل از رژه مدل‌ها از باند فرودگاه، بچه‌ها دوچرخه‌سواری می‌کردند و زنی در حال پیاده‌روی سگ افغانی خود بود. موضوع با «بولتن محله» که روی هر صندلی گذاشته شده بود، همراه با یک گل رز قرمز به افتخار روز ولنتاین تقویت شد. و پس از نمایش، به مهمانان شیرینی از “کوچ نانوایی” ارائه شد.


مربی، 22 پاییز، هفته مد نیویورک

لباس‌های عروسکی با بند تی مری جینز در کت‌واک کوچ ست شد.

«شهری در آمریکا وجود دارد. شهری که ممکن است آشنا به نظر برسد، مانند چیزی خارج از یک رویا. شهری که در آن همیشه ساعت طلایی است و چیزهایی در حال وقوع است – در خیابان‌ها، داخل خانه‌ها و در قلب‌های ما.» در یادداشت‌های این نمایش آمده است.

Vevers می‌داند که دنیای نوستالژیک آن برای مصرف‌کنندگان Gen Z که شتاب کسب‌وکار کوچ را تقویت می‌کنند جذاب خواهد بود.


مربی، هفته مد نیویورک، 22 پاییز

کت قیچی بزرگ Coach و کیف Sling به روز شده در هفته مد نیویورک.

اعتبار: با حسن نیت از مربی

این طراح که به وسواس آنها نسبت به مد دهه 90 و 2000 دامن می‌زد، مدل‌هایی را با عروسک‌های ژولیده بچه، لباس‌های توری و قلاب‌بافی و بند تی، مری جینز به باند فرود فرستاد.

کت‌های قیچی بزرگ همراه با چکمه‌های الهام‌گرفته از Ugg از لباس‌های بیرونی آرشیو Coach ساخته شده‌اند که نشانه‌ای از ماموریت ماندگار این برند است. قطعات قدیمی نیز به دامن بریده شده و در سبک های خاصی از چکمه ها استفاده می شود.


مربی، 22 پاییز، هفته مد نیویورک

کت‌های قدیمی برای Coach Fall 22 به دامن و چکمه تبدیل شدند.

اعتبار: با حسن نیت از مربی

وورس گفت: “مجموعه های من اغلب با یک احساس شروع می شوند و برای پاییز این احساس عشق بود.” برای بیان این موضوع، مجموعه تنش‌های بین عاشقانه و سرسختی را برای بررسی مجدد میراث مربی بررسی می‌کند. من عاشق ایده ایجاد یک دنیای نوستالژیک در جایی در آمریکا بودم که از طریق لنز صفحه نمایش بزرگ دیده می شد، و انرژی امروز را با نوستالژی فرهنگ پاپ که همیشه الهام بخش من بوده است، در هم آمیخت.