جولیا فاکس با لباسی بریده در هفته مد نیویورک رژه می‌رود – Footwear News


به نظر می رسد که روز ولنتاین خاطره انگیزی برای جولیا فاکس خواهد بود. این بازیگر که روز دوشنبه به دلیل جدایی از کانیه وست خبرساز شد، نمایش LaQuan Smith را در هفته مد نیویورک افتتاح کرد.

فاکس به جای اینکه در ردیف جلو بنشیند، با یک لباس یقه اسکی آستین بلند مشکی که دارای برش هایی در امتداد سینه بود، روی باند فرودگاه راه رفت. ظاهر LaQuan Smith Fall 22 با پمپ های سفید، گوشواره های جسورانه و مدل موی پشت صاف تکمیل شد. این لحظه با تشویق و تشویق جمعیت مد همراه شد.

قبل از آن، مهمانان فقط منتظر شروع نمایش بودند که صدایی اتاق را پر کرد و خواستار یک دقیقه سکوت برای مرحوم آندره لئون تالی شد که ماه گذشته درگذشت. این نمایش به او تقدیم شد.

دیگر مهمانان برجسته عبارتند از لا لا آنتونی به همراه پسرش کیان، نیکول آری پارکر و همسرش بوریس کدجو. دیگر مدل‌های حاضر در کت واک شامل آملیا هملین و کلویی چری از بازیگران جدید Euphoria بودند.

اوایل شب، مهمانان کوکتل می‌نوشیدند و تک گل‌های رز قرمز می‌پوشیدند، در حالی که پیانیست آهنگ‌های عاشقانه‌ای مانند «Just the Way You Are» برونو مارس را می‌نواخت. و بعداً، نوردستروم و لاکوان اسمیت میزبان یک مراسم پس از مهمانی در همان فضا بودند.

در مورد مجموعه اسمیت، خط Fall 22 با پولک‌های رنگارنگ، ژاکت‌های موتو کوتاه، ظاهر خزدار، شلوار چرمی و دامن‌های کوتاه پر شده بود.

پیام بگذارید