Simone Biles با دمپایی نارنجی و یک لباس کوتاه بریده شده می درخشد – اخبار کفش


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

سیمون بایلز، ژیمناستیک المپیک، در یک گروه درخشان در مقابل افق لاس وگاس عکس گرفت.

این ورزشکار حرفه ای روز گذشته در پستی در اینستاگرام با لباسی کوتاه نارنجی درخشان مقابل دوربین لبخند زد. شماره نارنجی نئون حاوی برش های فراوان بود. لباس کوتاه Biles یک آستین بلند داشت و طرف دیگر آن با بند بالا گرفته می شد. لباس وارونه با بدن Biles منحنی و تاب خورده و شبح بی نظیری ایجاد کرده است. ژیمناستیک به سراغ نقره رفت و حلقه ناف با کمی قلاب زدن را انتخاب کرد و بقیه جواهرات را به حداقل رساند.

برای کفش، بایلز پاشنه بچه گربه‌ای بنددار به تن کرد تا با نارنجی روشن لباس او همخوانی داشته باشد. پاشنه صندل بند انگشتی اکسسوری مناسبی است که لباس را زیبا و روان نگه می دارد. Biles ترجیح داد بدون کلاچ کار کند و کیفی را به نفع هندزفری باقی گذاشت. ستاره اتلتیکا تصمیم گرفت از ژیمناستیک استراحت کند تا از طرفدارانش با مجموعه ای از مدال های طلای اینستاگرامی پذیرایی کند. در کپشن نوشته شده بود:این چیزی است که برای بیدار شدن در وگاس به دست می آورید. این لباس درخشان یک لباس عالی برای شهر گناه بود. این یک یادآور خیره کننده است که درخشش می تواند هر لباسی را تقویت کند. سایه های لباس و کفش کاملاً مطابقت دارند و تضاد بافت ها، از براق تا مات، لباس را خاص تر می کند.

این ژیمناستیک هنری برای حضورش در بازی های المپیک تابستانی به دلیل فراخوانش برای دفاع از سلامت روان ورزشکاران خبرساز شد. از آن زمان، Biles به یک الگو برای ورزشکاران و طرفداران ورزش تبدیل شده است، و امروزه المپیک زمستانی را الهام می بخشد تا چالش هایی را که ممکن است با آن مواجه شوند، بپذیرند.

نحوه ارتقاء لباس سبز و چکمه های پلت فرم Simone Biles را در اینجا ببینید.

استایل Biles را در طول سال‌ها بررسی کنید.

پیام بگذارید