کریستین کوان میزبان بلندترین مد شوی 100 طبقه در NYFW – Footwear News


روز جمعه، کریستین کوان مد را به اوج جدیدی رساند. طراح نمایشگاه پاییز 22 خود را در رصدخانه One World Trade Center در شهر نیویورک برگزار کرد. این لحظه اولین باری بود که فضا یک نمایش مد برگزار کرد، به علاوه رکورد بالاترین نمایش مد را در طول هفته مد نیویورک شکست – به هر حال بیش از 100 داستان در آسمان وجود داشت.

در طول نمایش، کوان بازگشت به زندگی شبانه و زرق و برق را با انبوهی از کریستال ها، پرها، پولک های پولک و پولک های پرسیوسا جشن گرفت و با اشاره به شهر فعلی خود در نیویورک، اشاره کرد.

برای کفش، جسیکا ریچ پمپ‌های پی‌وی‌سی امضای خود را ارائه کرد تا این مجموعه براق بدرخشد. و صحبت از کفش، یکی از مدل ها ظاهرا از راه رفتن با کفش پاشنه دار خسته شده بود. اگرچه مشخص نیست که آیا نقصی وجود داشته یا بخشی از عملکرد بوده است، مدل تصمیم گرفت روی زمین بنشیند، کفش‌های پاشنه بلند خود را به زیبایی درآورد و به راه رفتن در مسیر ادامه دهد.

در نمایش پاییز 2022 Cowan در 11 فوریه همچنین افراد مشهور و ستارگان سبک رسانه های اجتماعی از جمله Alexa Swinton، Zion Moreno، Candace Bushnell، Tan France، Batsheva Haart، Gigi Goode، Bevy Smith، Dorinda Medley، Coi Leray، Linux، ROZ، در ردیف اول حضور داشتند. اش، اما بروکس و اولیویا پونتون.


نیویورک، نیویورک - 11 فوریه: طراح کریستین کوان و تان فرانس در نمایشگاه CHRISTIAN COWAN پاییز 22 NYFW در رصدخانه One World در 11 فوریه 2022 در شهر نیویورک شرکت کردند.  (عکس از جیمی مک کارتی/گتی ایماژ برای کریستین کوان)

طراح کریستین کوان و تان فرانس

اعتبار: با حسن نیت از کریستین کوان

برای مشاهده کل مجموعه Christian Cowan Fall 22، از طریق گالری کلیک کنید.