نایک از 3 کالکشن BHM Air Force 1 For Black History ماه رونمایی کرد – اخبار کفش


برای سال‌ها، نایک مجموعه‌ای هیجان‌انگیز را برای ماه تاریخ سیاه ارائه کرده است. در مرکز خط تولید امسال، نیروی هوایی نمادین 1 قرار دارد.

نایک به جای انداختن یک جفت کفش ورزشی در سال جاری، سه مدل Air Force 1 Low را آماده عرضه کرده است. Nike Air Force 1 Low FM By You در سه رنگی که توسط طراحان مشکی طراحی شده است وارد بازار می شود.

Air Force 1 Low FM By You در موادی با یک گزینه نیمه شفاف اجرا شده است که نایک توضیح داده است که با تغییر آن یک الگوی پیچیده و پانل های چرمی مقاوم در برابر سایش را نشان می دهد که رنگ های الهام گرفته از پرچم های کشورهای کارائیب و آفریقا را نشان می دهد. همچنین، این برند گفت که گزینه ای برای سفارشی کردن ظاهر از طریق پیام حک شده لیزری روی دوبره کفش وجود دارد.

Nike Air Force 1 Low FM By You امروز از طریق Nike By You ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرقی وارد می شود و با قیمت 140 دلار به فروش می رسد.


Air Force 1 Low FM By You Black History Month Nike

انتخاب‌های پوشاک و سه هواپیمای Air Force 1 از مجموعه ماه تاریخ سیاه نایک.

اعتبار: توسط نایک

نایک در بیانیه‌ای اعلام کرد که مجموعه‌های سالانه ماه تاریخ سیاه‌پوست برای تجلیل از میراث سیاه‌پوستان و کارمندان سیاه‌پوست ایجاد شده است و با هدف “ایجاد آگاهی، الهام بخشیدن به ورزشکاران و تقویت گفتگو و اقدام برای ایجاد تغییرات مثبت” ارائه شده است.

در چند سال گذشته، این غول لباس ورزشی هم کلاسیک و هم ظاهر جدید ماه را تغییر داده است، از جمله Air Force 1 Low در سال 2020، چهار کفش بسکتبال آماده برای زمین در سال 2019 (دو جفت LeBron 16، Kyrie 5، KD 11 و PG 3) و سه کفش ورزشی عملکردی در سال 2018 (LeBron 15، KD 10 و Kyrie 4).

شرکت نایک همچنین امروز چندین دریافت کننده کمک هزینه جدید را به عنوان بخشی از تعهد خود به جامعه سیاه پوستان معرفی کرد. نایک در خصوص نوآوری در آموزش اعلام کرد که دریافت کنندگان کمک هزینه ملی شامل پسر یک سنت، کد All Star و خواهران بزرگ برادران بزرگ آمریکا خواهند بود. در رابطه با اصلاحات عدالت اجتماعی، نایک شرکت ابتکار عدالت برابر را به عنوان دریافت کننده جدید کمک هزینه معرفی کرد. علاوه بر این، این شرکت گفت که سرمایه گذاری محلی آن در سال جاری بالغ بر 2.75 میلیون دلار خواهد بود و به 44 سازمان در سراسر کشور در نیویورک، لس آنجلس، شیکاگو، پورتلند، ممفیس، سنت لوئیس و بوستون خواهد رسید.