نائومی کمپبل دخترش را با کفش های پاشنه دار برای “بریتیش ووگ” تقدیم کرد – اخبار کفش


نائومی کمبل به معنای واقعی کلمه به مد بازگشته است. این مدل افسانه ای به عنوان ستاره شماره جدید ماه مارس “بریتیش ووگ” با اولین جلد دخترش که توسط استیون مایزل عکس گرفته است، بازگشت جسورانه ای داشته است.

سردبیر ادوارد انینفول، یکی از ستارگان جلد شماره مارس @BritishVogue را برای اولین بار روی جلد این مجله تقریبا 35 سال پیش عنوان کرد. “یکی دیگر؟ خب، او در بازی کمی جدیدتر است.”

جلد مارس، کمپبل را در جلو و وسط، در گهواره دخترش می بیند. در عکس مینیمالیستی، او یک سوتین مشکی ظریف و یک دامن والنتینو به تن دارد. پس از این موضوع، تنها اکسسوری او یک حلقه الماس قدیمی از گالری FD است.

در پخش همراه، مجموعه‌های کمپبل از فرمولی به همان اندازه نرم و پرخطر پیروی می‌کنند. در یک عکس، این ستاره با یک لباس بدن بریدگی مشکی با کتهای بند تی از برند Burberry ژست گرفت. در یک پیچ و تاب هوشمندانه، حلقه‌های قدیمی دیگری از گالری FD روی دست‌ها و انگشتان او قرار گرفت.

عکس‌های دیگر مظهر زرق و برق خالص دیسکو، با کفش‌های مناسب هستند. تصویری کمپبل را در یک جفت نیم بوت نوک تیز Casadei نشان می‌دهد که رویه‌ی چرمی مشکی و پاشنه‌های رکابی به شکل نامتقارن دارند. این جفت هم با یک لباس مینی نقره‌ای درخشان Alexandre Vauthier پوشیده می‌شود و هم با یک کت شلوار چرمی ووتیه که با شلوار لی Alaia، یک کمربند وسترن و جواهرات Chanel ست می‌شود، جان تازه‌ای به خود می‌گیرد.

با این حال، منحصر به فرد ترین شات کمپبل با کمترین لباس یا کفش بیانیه می دهد. این مدل در حالی که به پهلو نگاه می‌کند با لباس بدن ریک اوونز و دستکش‌های چرمی گشاد شده، کاملاً پابرهنه استراحت می‌کند.

در مصاحبه همراه، این مدل نماد افکار خود را در مورد مادری و وضعیت مد امروز، به ویژه مدلینگ در مقایسه با زمانی که بیش از 30 سال پیش شروع شد، به اشتراک می گذارد.

او در اتاق می گوید: «لحظه شگفت انگیزی بود. اما ما سخت کار کردیم. و مهم نیست که چقدر لباس ها تغییر کرده اند، چه تعداد نمایش، ما هرگز نگفتیم که خسته شده ایم. روزی هشت نمایش اجرا می کردیم، بعد شب با طراحان به مهمانی می رفتیم. گاهی اوقات فکر می کنم که آیا مدل های فعلی می توانستند ما را دنبال کنند.

از طریق گالری کلیک کنید تا بهترین لحظات مد کمبل را در طول سال ها ببینید.