مجموعه های لباس مردانه پاییز 2022، ویژگی های روز مردان نیویورک – اخبار کفش


روز مردان نیویورک (NYMD) هفته مد نیویورک را در روز جمعه آغاز کرد.

برای هفدهمین فصل دوسالانه خود، این رویداد میزبان ارائه های حضوری از نه طراح در استودیو Canoe، واقع در Westside منهتن بود.

Atelier Cillian، A.Potts، Clara Son، Nicholas Raefski، Perry Ellis America، Stan، Teddy Vonranson، The Academy New York و William Frederick مجموعه های پاییز 2022 خود را در این رویداد به نمایش گذاشتند.

پری الیس آمریکا

نقطه اوج روز زمانی بود که پری الیس خط تولید لباس های ورزشی معاصر خود را با نام “Perry Ellis America” ​​دوباره راه اندازی کرد. در جدیدترین راه‌اندازی این برند، معاون طراحی، توماس هاروی، پیشتاز این خلاقیت است که از مناظر آمریکا الهام گرفته شده است – چه ساحل شمال شرقی، چه مناظر شهری یا طبیعت – برای فصل پاییز 2022.

پری الیس آمریکا نیز به عنوان اسپانسر عنوان NYMD در این فصل قرارداد امضا کرد. به عنوان بخشی از حمایت مالی، نام تجاری در این رویداد رقابتی را بین دیگر طراحان نوظهور برگزار کرد. برنده انتخاب شده توسط هاروی، این شانس را خواهد داشت که یک مجموعه کپسولی برای پری الیس طراحی کند.

تدی فونرانسون


ظاهری از مجموعه پاییز 2022 تدی ونرانسون

ظاهری از مجموعه پاییز 2022 تدی ونرانسون.

اعتبار: توسط تدی فونرانسون

یکی دیگر از ستاره های NYMD در مورد برچسب Teddy Vonranson صحبت زیادی کرد. Vonranson برای مجموعه پاییز 2022 خود، رویکرد غیرقابل احترام موج سواران، اسکی بازان و اسنوبورد سواران به مد را بررسی کرد. من می‌خواستم سواحل زمستانی واقعی و استعاری را کشف کنم: موج‌سواران سرسخت در آب‌های سرد زمستان کالیفرنیا و یخ‌شکن‌های سواحل شمال شرقی، دامنه‌هایی از دریاچه پلاسید تا آسپن تا ماموت که در آن برآمدگی‌ها و دمی‌پاپ‌ها امواج را تقلید می‌کنند. وی در بیانیه ای گفت.

بخش‌های مرکزی شامل یک “کت بزرگ” دو سینه بزرگ است که در ترکیبی از آلپاکا و پشم در زغال چوب و مرلو تیره ارائه می‌شود، یک کت بلند دو طرفه در رنگ پسته‌ای کم رنگ و یک کت نخودی دو طرفه کوتاه به رنگ بنفش روشن. Vonranson، که چکمه‌های خود را نیز می‌سازد، در این فصل یک چکمه اسکی به سبک قدیمی با زیره‌های کشیده و رویه بلندتر در چندین رنگ در این فصل روانه بازار کرده است. در طول بررسی با FN، فونرانسون در مورد اولین حضور خود با نیمن مارکوس و همچنین یک تجارت سالم با خرده‌فروش تخصصی لس آنجلس، ران هرمان صحبت کرد.

نیکلاس رافسکی


نیکلاس رافسکی پاییز 2022

نگاه های نیکلاس رافسکی در NYMD.

اعتبار: با حسن نیت نیکلاس رافسکی

طراح نیکلاس رافسکی روز جمعه از دومین مجموعه خود با نام “Meet Me By The Bleachers” رونمایی کرد. به گفته رایفسکی، این فصل الهام گرفته از “مفاهیم نوستالژی کاذب – آرزوی چیزی است که هرگز واقعاً مالک یا تجربه نکرده اید”.

رافسکی در بیانیه ای گفت: «رفتن به دبیرستان در دهه 1970 چیزی است که من همیشه نسبت به آن احساس نوستالژی داشته ام، حتی اگر چند دهه دیر به دنیا آمدم تا آن را تجربه کنم. دبیرستان بیش از هر چیز در مورد کهن الگوها و کلیشه ها است. در جعبه قرار داده شود اما وقتی بزرگ می‌شویم، آن جعبه‌ها ناپدید می‌شوند، متوجه می‌شویم که نمی‌توانیم به یک گروه یا یک ایده محدود شویم. من عاشق چالش گرفتن چیزی هستم که از گذشته کمی در مورد آن می دانم، در حال فکر کردن به آن و طراحی آن برای آینده.

نتیجه مجموعه ای از 11 نگاه بود که به چهار گروه کهن الگویی تقسیم شدند: جوک ها، نردها، پانک ها و هیپی ها. قطعات کلیدی شامل یک ژاکت “لامپ گدازه” لحافی است. یک “کت کت و شلوار پدر”؛ یک “دکمه میک جگر پایین”؛ تلفیقی از شلوار سنگی چرم کلاسیک با شلوار دیسکوی روان. هر گروه کفش های پوما، کانورس و دکتر مارتنز می پوشند.

آکادمی نیویورک


به نظر می رسد مجموعه پاییز 2022 آکادمی نیویورک

نمایی از مجموعه پاییز 2022 آکادمی نیویورک.

اعتبار: با حسن نیت از آکادمی نیویورک

یکی دیگر از برجسته های این فصل، The Academy New York بود که اولین نمایش رسمی خود را در NYMD در روز جمعه انجام داد. این فصل توسط بنیانگذار و طراح سابق Obedient Sons Swaim Hutson ایجاد شد و در این فصل لباس های مردانه معرفی شد. به گفته هاتسون، هر مجموعه شامل قطعات کلاسیک یونیسکس است که به صورت سفارشی در ایالات متحده و پرتغال ساخته شده اند. این برچسب به دلیل تولیدات کوچک، موجودی محدود و دانش محلی شناخته شده است.

استن


ظاهر مجموعه پاییز 2022 Stan

ظاهری از مجموعه پاییز 2022 Stan’s.

اعتبار: با حسن نیت از Stan

طراح Tristan Detwiler نیز برای دومین فصل خود در NYMD بازگشت و برچسب Stan خود را به نمایش گذاشت. به گفته Detwiler، این مجموعه نشان دهنده یک تحول خلاقانه و تنظیم مجدد برای برند است. پدربزرگ پدری او، رابرت استنلی دتویلر، که در دهه 1950 فروشنده بود، در این فصل موزه او بوده است. و، برای اولین بار، استن یک لباس شب، پوشیده از آلوا چین، مدل پیشگامی که در کت واک های هالستون، ایو سن لوران و شانل در دهه 1970 برای خود شناخته شد، به کفش های فلورشیم ارائه کرد.

الف. پاتس


مدل‌ها در مراسم A.Potts در روز مرد نیویورک، چکمه Sperry's Saltwater می‌پوشند.

مدل‌ها در مراسم معرفی A.Potts در روز مرد نیویورک، چکمه Sperry’s Saltwater را می‌پوشند.

اعتبار: به مناسبت روز مردان نیویورک

آرون پاتس همچنین به NYMD بازگشت تا آخرین مجموعه بدون جنسیت A.Potts خود را به نمایش بگذارد. این خط با عنوان “SKINFOLK: Skin Tones, Sculptural Shapes and Noir-Romantics” شامل 27 ظاهر است و با کفش هایی از Florsheim برای lookbook و Sperry در طول ارائه طراحی شده است.

کارگاه کیلیان


ظاهری از مجموعه پاییز 2022 آتلیه کیلیان

ظاهری از مجموعه پاییز 2022 آتلیه کیلیان.

اعتبار: توسط Atelier Cillian

Atelier Cillian همچنین از Florsheim در اولین مجموعه خود برای فصل پاییز 2022 استفاده کرد. طراح استفان میخیل با نام “The Misdeeds of Dashwood” به باشگاه جهنمی قرن هجدهم نگاه کرد و از ترکیب لباس مجلسی که در کلوپ حضور داشتند الهام گرفت. مجموعه ای به روز از پارچه ها

اسپری


مجموعه Sperry Cloud Fall 2022

نمایشگاه اسپری در روز مردان نیویورک.

اعتبار: اندرو ورنر

و اسپری همچنین در این فصل به عنوان حامی مالی به NYMD بازگشت و همکاری‌های جدیدی را با برند لباس‌های خیابانی مستقر در لس‌آنجلس Pleasures و Warm & Wonderful، برند لباس بافتنی بریتانیایی که به‌خاطر ژاکت پوست گوسفند قرمز نمادین‌اش که توسط پرنسس دایانا پوشیده می‌شود، به نمایش گذاشت. این برند کفش همچنین از مجموعه پاییز ۲۲ Cloud خود رونمایی کرده و کفش هایی را برای A.Potts و Perry Ellis America تهیه کرده است.