لباس سوپر باول اسنوپ داگ معنای خاصی دارد – اخبار کفش


یکشنبه شب کالیفرنیا پر از عشق بود. برای اولین بار، نمایش نیمه‌وقت سوپر باول فهرستی نمادین از چندین اسطوره هیپ هاپ را به نمایش گذاشت. این رویداد که در استادیوم سوفای لس آنجلس در اینگل‌وود برگزار شد، برنامه‌های ستارگانی به رهبری فاینست لس آنجلس، دکتر دره و اسنوپ داگ و همچنین اجراهایی از مری جی. بلیج، 50 سنت، کندریک لامار و امینم را به نمایش گذاشت.

نمایش نیمه‌تایم ما را در سه دهه هیپ‌هاپ برد و نشان داد که رپ مرکزی ساحل غربی در تمام این سال‌ها چقدر برای فرهنگ ما بوده است. اسنوپ و دره راهی شهر خود شدند و با موفقیت کلاسیک خود، «اپیزود بعدی» و همچنین «عشق کالیفرنیا» توپاک، همه چیز را آغاز کردند.


اسنوپ داگ در طول نیمه بازی فوتبال NFL Super Bowl 56 بین تیم های لس آنجلس رامز و سینسیناتی بنگالز در یکشنبه 13 فوریه 2022 در اینگلوود، کالیفرنیا، کالیفرنیا اجرا می کند.

اسنوپ داگ در طول بازی فوتبال NFL Super Bowl 56 بین تیم‌های لس آنجلس رامز و سینسیناتی بنگالز در روز یکشنبه 13 فوریه 2022 در اینگلوود، کالیفرنیا، در نیمه‌های نیمه اجرا می‌کند.

اعتبار: AP

برای بزرگداشت این رویداد تاریخی، اسنوپ داگ با پوشیدن یک لباس ورزشی باندانا آبی و زرد به زادگاهش ادای احترام کرد. هنرمند “Drop It Like It’s Hot” لباس خود را با زنجیر طلایی، میکروفون طلایی و قاب های گرد تکمیل کرد.

در مورد کفش، اسطوره ساحل غربی ظاهر خود را با یک جفت کفش کتانی کانورس سفید رنگ ترکیب کرد. لگدهای کلاسیک دارای یک زیره درشت و توری های زرد درشت بود.


دکتر دره از چپ به راست با مری جی. بلیج، اسنوپ داگ و 50 سنت در طول نیمه بازی فوتبال NFL Super Bowl 56 بین لس آنجلس رامز و سینسیناتی بنگالز در یکشنبه 13 فوریه 2022 در اینگلوود، کالیفرنیا اجرا می‌کند.

دکتر دره از چپ به راست با مری جی. بلیج، اسنوپ داگ و 50 سنت در طول نیمه بازی فوتبال NFL Super Bowl 56 بین لس آنجلس رامز و سینسیناتی بنگالز در یکشنبه 13 فوریه 2022 در اینگلوود، کالیفرنیا اجرا می‌کند.

اعتبار: AP

سوپربول 2022 بین دو تیم لس آنجلس رامز و سینسیناتی بنگالز یکشنبه 13 فوریه در استادیوم SoFi در کالیفرنیا برگزار شد. در شروع بازی، میکی گایتون، نوازنده کانتری، سرود ملی را خواند، در حالی که جن آیکو آهنگ «آمریکا زیبا» را پوشش داد. در نمایشگاه نیمه‌تایم ۲۰۲۲، هنرمندان مختلفی از جمله دکتر در، اسنوپ داگ، امینم، مری جی بلیج و کندریک لامار در این نمایشگاه حضور داشتند. یکی از سرگرم کننده ترین و منحصر به فرد ترین عناصر بازی، تبلیغات بود که بسیاری از آنها به خاطر محتوای به یاد ماندنی و عکس های مشهور مشهور تبدیل شدند. برخی از آن سال‌ها شامل آرنولد شوارتزنگر، سلما هایک، لیندسی لوهان، کوین هارت و ترور نوح در موزیک ویدیوهای BMW، Planet Fitness، Sam’s Club و Uber Eats می‌شوند.

سایر لحظات سبک سوپر باول را در طول سال‌ها بررسی کنید.