سیارا سوپر باول را ترک می کند و جولیا فاکس را با شلوار جین آینه می کند – اخبار کفش


سیارا با ترک Super Bowl 2022 به همراه همسرش راسل ویلسون در لس آنجلس، لباس جین دوتایی را به سمت افراط‌های جدید برد و به یکی از ویروسی‌ترین لحظات مد سال اشاره کرد.

خواننده “1, 2 Step” استادیوم SoFi را به همراه ویلسون با یک تاپ جین ترک کرد که دارای تن آبی تیره و یقه‌ای کم‌رنگ و کم رنگ بود. سیارا که به میل او به زنجیرزنی می‌افزاید، تعداد زیادی گردنبند طلای چند لایه و یک کمربند زنجیره‌ای می‌بست.


سیارا، راسل ویلسون، سوپر باول، شلوار جین بوت، شلوار بوت، شلوار بوت استیلتو، شلوار بوت پاشنه دار، شلوار بوت نوک تیز

سیارا و راسل ویلسون Super Bowl 2022 را در 13 فوریه 2022 ترک می کنند.

اعتبار: PhotosByDutch / SplashNews.com

وقتی صحبت از کفش به میان می‌آید، خواننده «دوز» با تثبیت ظاهر خود با یک شلوار جین آبی رنگ، مسیری غیرمنتظره را در پیش گرفت. این کفش هیبریدی با ترکیب چکمه های نوک تیز با کت و شلوار جین، ظاهری هماهنگ ایجاد کرد که فوراً ساده شد.


سیارا، راسل ویلسون، سوپر باول، شلوار جین بوت، شلوار بوت، شلوار بوت استیلتو، شلوار بوت پاشنه دار، شلوار بوت نوک تیز

سیارا و راسل ویلسون Super Bowl 2022 را در 13 فوریه 2022 ترک می کنند.

اعتبار: PhotosByDutch / SplashNews.com

با این حال، گروه سیارا نیز شباهت هایی به جولیا فاکس داشت، که برای اولین بار در ژانویه گذشته در هفته مد پاریس با یک جفت دیزل مشابه پا به میدان گذاشت. در این مناسبت، این بازیگر یک جفت لایه لایه زیر یک ژاکت مخروطی Schiaparelli و یک شلوار جین دوست پسر طراح دانیل روزبری پوشید. وقتی صحبت از مد می‌شود، به نظر می‌رسد که ذهن‌های بزرگی هستند.


جولیا فاکس، کانیه وست، کنزو، پاریس، دانیل روزبری، شیاپارلی، دیزل، بالنسیاگا، شلوار جین، ژاکت جین، سوتین مخروطی، کیف چرمی، چکمه، چکمه های شلواری، بوت های نوک پا، بوت های جین، چکمه های پاشنه بلند

جولیا فاکس از نمایشگاه مد کنزو پاییز 2022 در پاریس، فرانسه، در 23 ژانویه 2022 وارد می شود.

اعتبار: مطبوعات KCS / MEGA

مدل‌های بوت-شلوار در مجموعه‌های اخیر چندین برند از جمله Balenciaga، Richard Quinn و Saint Laurent ظاهر شده‌اند و جایگزینی ساده برای پوشیدن چکمه یا شلوار ارائه می‌کنند. اکثر مدل ها دارای تاپ های شلوار یا ساق مانند هستند که به کفش های نوک تیز متصل می شوند و اغلب با پاشنه های پاشنه بلند تکمیل می شوند. کیم کارداشیان، کاردی بی و هیلی بیبر نیز در هفته های اخیر با این روند مقابله کرده اند.

وقتی صحبت از مد می شود، سیارا هرگز از اظهار نظر خجالت نمی کشد. خواننده «اوه» اغلب لباس‌ها، لباس‌ها و لباس‌هایی با طرح‌ها، بافت‌ها و رنگ‌های پر جنب و جوش از تام فورد، الکساندر ووتیه، دیوید کوما و دیگر برندهای برتر به تن می‌کند. کمد کفش او همچنین شامل سبک‌های جسورانه با کفش‌های پاشنه بلند و خطوط بنددار از Giuseppe Zanotti، Femme LA و Stuart Weitzman است. همچنین معروف است که او چکمه‌های بلند پرادا و لسیلا را ترجیح می‌دهد و اغلب می‌توان آن را در کفش‌های کتانی کانورس در زمان خارج از وظیفه دید.

از طریق گالری کلیک کنید تا تکامل سبک Ciara را در طول سال ها مشاهده کنید.