بیانسه با کفش های پاشنه 6 اینچی، نیم تنه توری و شلوارک برنده سوپربول 2022 شد – اخبار کفش


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

این دنیای بیانسه است و ما فقط در آن زندگی می کنیم. روز یکشنبه، برنده 28 جایزه گرمی به جی زی، دختر بزرگش، بلو آیوی، و کلی رولند پیوست که در حال تماشای شکست رمز لس آنجلس بر سینسیناتی بنگالز در استادیوم SoFi در کالیفرنیا بودند.

پس از مسابقه سالانه پر ستاره، ملکه بی در اینستاگرام ظاهر شد تا لباس روز خود را به نمایش بگذارد. این نماد مشهور پاپ در جهان تصاویری از خود را به اشتراک گذاشت که در خیابان یک عمارت مجلل ایستاده و وسایل نقلیه قدیمی پشت سر او ایستاده است.

بی یک ژاکت زیبا بژ پوشیده بود که روی شانه هایش انداخت. لباس بیرونی او دارای آستین های بزرگ و جیب های مربعی بزرگ در کناره بود. او ژاکت خود را با بالا تنه توری از دولچه و گابانا و شورت دیزی دوک و جوراب ماهی مشکی از ولفورد ست کرد.

این ستاره بزرگ با گوشواره‌های نقره‌ای آفتاب‌زده، گردن‌بند چوکر الماس چند لایه، کیف دستی کوچک Dolce & Gabbana و عینک آفتابی چشم گربه‌ای به این مجموعه شیک اضافه کرد. طراح Ivy Park لاک‌های کاراملی خوش‌طعم خود را به صورت موج‌های آزاد مدل داده و آرایش ملایم گلم را انتخاب کرده است.

در مورد کفش ها، همکار آدیداس مجموعه چشم نواز خود را با یک جفت صندل مشکی تک بند تقویت کرد. پمپ های چرمی دارای پنجه گرد، پلت فرم و پاشنه 6 اینچی بودند. به نظر می‌رسید که بیانسه از روز یکشنبه خود لذت می‌برد، زیرا چندین ویدیو و عکس منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی نشان می‌داد که نماد مد در حال رقصیدن و آواز خواندن همراه با جی زی در کنار آهنگ‌هایی است. سایر A-listers مانند Kanye West، Jennifer Lopez و Ben Affleck، Kendall Jenner، Tyga، YG و 2Chainz نیز در سکوها گرفتار شدند.

گالری را مرور کنید تا ظاهر متهورانه بیانسه را در فرش قرمز طی سال‌ها ببینید.

یک جفت صندل مشکی شیک به تیپ خود اضافه کنید.


صندل Schutz Cady-Lee

اعتبار: خیابان پنجم ساکس

برای خرید: صندل Schutz Cadey-Lee، 118 دلار.


صندل شای استیو مدن

اعتبار: Zappos

برای خرید: صندل پاشنه دار استیو مدن شی، 100 دلار.


صندل لباسشویی چینی ویلی

اعتبار: DSW

برای خرید: صندل چینی Willy Laundry، 39 دلار (50 دلار).