آدیداس مجموعه‌ای از سوتین‌های ورزشی را عرضه کرده است که پشتیبانی سطح بعدی را ارائه می‌کنند – Footwear News


سوتین های ورزشی در کنار موانع زیادی که در حال حاضر در بازی وجود دارد، در آنجا بسیار بالا هستند.

آنها به ندرت مناسب هستند، به طوری که تشخیص اینکه تناسب مناسب چگونه به نظر می رسد دشوار است. خوشبختانه، آدیداس این مشکل را دید و تصمیم گرفت یک بار برای همیشه آن را با خط جدید سوتین های ورزشی خود که نه تنها توسط بازخورد زنان، بلکه با تحقیقات گسترده پشتیبانی می شود، حل کند. روز دوشنبه 14 فوریه، آدیداس از مجموعه ای از سوتین های ورزشی برای هر خانمی با هر شکل و اندازه ای رونمایی خواهد کرد. این به طور کامل به تأثیری که عدم حمایت بر زنان در ورزش داشته است، می پردازد. این مجموعه امروز در وب سایت آدیداس و همچنین در برنامه های تلفن همراه آنها در دسترس است.

میکائلا شیفرین، دارنده دو مدال طلای المپیک و اسکی باز جام جهانی، که سوتین های ورزشی را به عنوان مهم ترین نکته در هنگام تمرین توصیف می کند، توضیح داد که وقتی تناسب گلوی ورزشی سوتین او درست نباشد، “من را گیج می کند و می بازم. تمرکز.” آدیداس همچنین از جسامین استنلی، که یک معلم یوگا و طرفدار مثبت بودن بدن است، استفاده کرد. و همچنین لیزا ماری کویی، دونده سرعت و مدال آور مسابقات قهرمانی اروپا؛ الی گلدشتاین، مدل بریتانیایی; و رولا که بازیگر و شخصیت تلویزیونی ژاپنی است.

این مجموعه شامل 43 سبک جدید از سوتین های ورزشی است که در 18 فرنچایز محصول مختلف به بازار عرضه خواهد شد. قیمت سینه بند از 36 تا 84 دلار متغیر است، سبک هایی را ارائه می دهد که به زنان کمک می کند هنگام استراحت یا انجام فعالیت های روزانه احساس حمایت کنند، همچنین سوتین های استودیویی برای یوگا و تمرینات پیلاتس. به علاوه، سوتین‌های ورزشی دارای ویژگی‌های اصلی پارچه‌ای هستند که راحتی و پشتیبانی را در مواقعی که بیشتر به آن نیاز دارید، ترکیب می‌کنند، مانند فناوری حذف رطوبت Aeroready برای خشک و خنک نگه داشتن شما. بهتر از همه، متوجه خواهید شد که این سوتین‌های ورزشی از مواد بازیافتی ساخته شده‌اند که تعهد آدیداس به پایداری را بیشتر تقویت می‌کند.

آیا به یک سوتین ورزشی با تاثیر بالا نیاز دارید؟ این مجموعه همچنین شامل سوتین‌های تمرینی است که در طول تمرینات با شدت بالا، از جمله مدل‌هایی که دارای یقه‌های بلند هستند و پشتیبانی متوسط ​​را ارائه می‌کنند، و همچنین دهانه‌های ظریف برای افزایش تنفس، پشتیبانی می‌کنند. برای اینکه واقعاً سوتین ورزشی خود را برای تناسب کامل سفارشی کنید، این خط شامل سوتین های قابل تنظیم 360 درجه نیز می شود.

ایمی توضیح داد: «در توسعه سوتین ورزشی شکاف داده‌ای قابل‌توجهی وجود دارد، بنابراین ما با کارشناسان سلامت پستان از دانشگاه پورتسموث کار کردیم تا خودمان را به چالش بکشیم و نوآوری‌هایمان را به جلو ببریم تا نیازهای جامعه ورزشکار زنانمان را بهتر برآورده کنیم». . چارلتون که مدیر ارشد محصول آدیداس است. “این یک کار بزرگ با یک تیم کاملاً زن متشکل از طراحان، آزمایش‌کنندگان و متخصصان بود، و امیدواریم این مجموعه به بیشتر پوشندگان سوتین ورزشی کمک کند از مزایای پشتیبانی و راحتی بیشتر لذت ببرند. تناسب بهتر، و در هنگام بازی عقب نمانند. ورزش هایی که آنها دوست دارند.”

چارلتون توضیح داد که آدیداس تحقیقات گسترده‌ای را برای تعیین نحوه طراحی سبک‌هایی انجام داد که بهترین پشتیبانی را برای طیف وسیعی از تیپ‌های بدنی فراهم کند. این برند همچنین با پروفسور Joanna Wakefield-Scurr که رهبری گروه تحقیقاتی سلامت پستان در دانشگاه پورتسموث را بر عهده دارد، همکاری کرده است تا دریابند که چرا حمایت از سینه در طول ورزش نه تنها مفید، بلکه برای سلامت کلی ضروری است. Wakefield-Scurr توضیح داد: “بسیاری از مردم متوجه نمی شوند که ورزشکاران ممکن است در حین راه رفتن سریع به همان اندازه که در هنگام دوی سرعت نیاز دارند به حمایت قفسه سینه نیاز داشته باشند.”

آدیداس با همکاری تیم تحقیقاتی سلامت پستان، کشف کرد که سینه‌هایی که در طول ورزش به درستی حمایت نمی‌شوند، می‌توانند همان نیروهای G را مانند یک راننده فرمول 1 تجربه کنند، که می‌تواند منجر به کشیدگی پوست شود. مهم و بالقوه آسیب‌رسان است.

در نهایت با برخی از سبک های مورد علاقه ما از مجموعه جدید آدیداس، پشتیبانی لازم برای فعالیت های روزانه و تمرینات شدید خود را دریافت کنید.

سوتین با ساپورت بالا آدیداس فستیمپکت لوکس


سوتین آدیداس فستیمپکت Luxe Run High Support

سوتین ساپورت متوسط ​​آموزشی آدیداس Powerreact


سوتین ساپورت متوسط ​​آموزشی آدیداس Powerreact

سوتین ساپورت نوری آدیداس Purelunge (سایز بزرگ)


سوتین ساپورت نور آدیداس پیورلونج (سایز بزرگ)

سوتین ساپورت سبک آموزشی آدیداس Aeroimpact


سوتین ساپورت سبک آموزشی آدیداس Aeroimpact

آدیداس TLRD Impact Training سوتین با ساپورت بالا (سایز پلاس)


آدیداس TLRD Impact Training سوتین با ساپورت بالا (سایز پلاس)